Hikayemiz

1983 yılında sınai haklar alanında faaliyet göstermek amacıyla yola çıktık. Bugüne kadar ulusal ve uluslararası düzeyde 260.000'den fazla marka, 48.000'e yakın patent/faydalı model ve 330.000'e yakın tasarım konusunda danışmanlık ve vekillik yaptık. Destek Patent olarak sınai haklar alanında küresel bir marka olma hedefiyle yola çıktık ve 1995 yılından beri Türkiye liderliğini sürdürmüş ve dünyada özellikle uluslararası marka tescilinde en çok tercih edilen ilk 10 patent firması arasında yer alarak uluslararası arenada başarısını kanıtlamış tek Türk vekillik firması olarak bu hedefimize ulaşmanın gururunu yaşıyoruz.

story

Hikayemizin odağında, müşterilerimize daha hızlı, daha ekonomik ve daha güvenilir hizmetler sunmak vardı. Hep birlikte yolculuğa başlamak, onların ihtiyaçlarını anlamak ve bu ihtiyaçları karşılamak isteğimizdi ve yeni nesil çözümler geliştirmeye başladık. Bu bağlamda; 40. yılı aşan deneyim ve uzmanlığımızla bir ilke imza attık. Alanında yeni nesil bir hizmet olan "sQUAD4x"i hayata geçirdik. “sQUAD4x” ekstra zamana insan kaynağına ya da yüksek bütçelere gerek duymadan işlem yapılabilen son derece hızlı, kullanımı kolay bir platform. Maksimum düzeyde güvenlik önlemleri ile donatılmış "sQUAD4x" kurumlara özel hazırlanmış dijital arşiv niteliği taşımaktadır. "sQUAD4x" sayesinde firmalar kuruluş aşamasından bugüne kadar olan marka, patent, tasarım ve tüm danışmanlık işlemlerine dair durumu görüntüleyebilir, başvuru ve tescil işlemlerini sadece birkaç tıkla saniyeler içerisinde gerçekleştirebilir, işlemlerinin anlık durumunu izleyebilir, sorgulayabilir ve raporlayabilirler.

story

Sürekli değişim ve gelişim anlayışıyla faaliyet gösteren Destek Patent olarak, bu kez danışmanlık sektörünü daha erişilebilir, şeffaf ve müşteri odaklı bir şekilde dönüştürmek için yola çıktık. Yeni nesil danışmanlık anlayışıyla sunmuş olduğumuz kaynaklar üzerinden marka tescil başvuru sürecinizi yönetmenize, kolay bir şekilde takip etmenize olanak sağlıyoruz.

Bu doğrultuda işlem sürecinizi kendi yönetiminizle sağlayabileceğiniz bir çözümle yanınızdayız: VekilSiz!
"VekilSiz"in kullanıcı dostu arayüzü sayesinde, marka tescil başvurularınızı adım adım tamamlayabilir, işlem sürecinizi kendi yönetiminiz altında gerçekleştirebilirsiniz. VekilSiz üzerinden gerçekleştirdiğiniz marka tescil başvurularınız ile ilgili tüm süreçleri "sQUAD4x" üzerinden çok daha hızlı ve kolay bir şekilde takip edebilirsiniz.

Geleceğin danışmanlık yaklaşımı kapsamında çıkmış olduğumuz bu yolcukta, sunduğumuz kaynaklarla marka tescil başvuru sürecinizi yönetmenize, kolay bir şekilde takip etmenize olanak sağlıyoruz.

story
Marka tescil başvurularınızdaki tüm işlemlerinizde Vekil-Siz'siniz!
visa master logo